Bratislavsky sachovy zvaz

Ako sa píše šachová história

Veľmajster Igor Štohl vás srdečne pozýva na októbrovú prednášku v ktorej pootvorí dvere zákulisia superturnajov. V lete sekundoval a pripravoval ČR jedničku veľmajstra Dávida Navaru pre superturnaj v Bieli, v ktorom sa Dávid stretol so svetovou špičkou. Turnaj síce nevyhral, ale partiou, ktorú odohral proti poľskej jednotke sa určite zapíše nadlho do učebníc šachu. O tejto ale aj ďalších zaujímavých partiách, o tom ako sa na taký turnaj pripraviť a čo rozhoduje o aktuálnej forme špičkových hráčov vám povie GM Igor Štoh už tradične posledný štvrtok v mesiaci, teda 29.10.2015 od 17:30 v Bratislavskej šachovej akadémii. Dôležité informácie: Kedy: 29.10.2015 (štvrtok) od 17:30 – 19:30 Kde: DK Lúky Bratislava – Petržalka, Vigľašská 1 Prednášajúci: Veľmajster Igor Štohl Téma: Ako som sekundoval GM Davidovi Navarovi v Bieli Vstupné: študenti do 18 rokov zadarmo, dôchodcovia 60r. a viac 1€, ostatní 3€ Prihláška: email: sachovaakademia@gmail.com , telefón 0903 793 013 (Michal Vrba) Prihlásiť sa môžete tu: http://sachovaakademia.sk/ako-sa-pise-sachova-historia/

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...