Bratislavsky sachovy zvaz

Naučte sa otvorenia. Video ukážka z partie Navara - Grischuk

Partia z poslednej olympiády v Tromso, Navara – Grischuk, patrí určite k jednej z najkrajších, ktoré sa na tomto podujatí urodili.

Určite nebudeme preháňať, ak by sme hovorili o perle šachového umenia, o to viac, keď v zápase ČR – RUS, zvíťazili bratia Česi senzačne a úplne zaslúžene proti Rusom 3:1.

Pozrite si ukážku otvorenia tu

Veľmajster Igor Štohl na svojej poslednej prednáške poodhalil okrem zákulisia celého podujatia, aj svoj pohľad na tento klenot šachovej tvorby. Celá prednáška bude zverejnená na šachovom video blogu, v tejto chvíli prinášame ukážku práve z otvorenia spomínanej partie.

Pozrite si ukážku otvorenia tu

Igor Štohl, v spolupráci s Bratislavskou šachovou akadémiou, si pre Vás pripravil októbrový kurz na tému šachových otvorení.

Prídite načerpať jedinečné poznatky a skúsenosti slovenského reprezentačného trénera na začiatku šachovej sezóny súťaží družstiev a získajte výhodu nad svojimi súpermi.

Zisti viac o kurze

Potvrď svoju účasť na Facebooku

Tešíme sa na Vás!

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...