Bratislavsky sachovy zvaz

Kniha so Šachovou rozprávkou na Vianoce

Dostala sa mi do ruky knižka "Rozprávkové súostrovie" od trenčianskeho autora Pavla Paulendu. Okrem toho, že obsahuje 12 nádherných rozprávok, je medzi nimi unikátny klenot v podobe "Šachovej rozprávky". Uvedie čitateľa do sveta fantázie v podobe zosobnenia šachových figúrok, ich myslenia, cítenia a nakoniec trpkého osudu. Pritom nemusíte ovládať šachové pravidlá. Možno, že práve nádhera imaginárneho sveta priláka aj k ich osvojeniu. Knižka je určená náročnejšiemu čitateľovi, skôr staršej mládeži, či mladšie zmýšľajúcim dospelákom. Ak rozmýšľate nad vhodným vianočným darčekom, neváhajte, v kníhkupectvách ju nenájdete. Priamy odber je možný v mestách Bratislava, Trenčín, Prievidza, Liptovský Mikuláš. Odporúčam kontaktovať cez ludkapaulendova@gmail.com, cena 9,90 Eur, výhodné sú združené objednávky. Linka na ponukový list je PONUKOVÝ LIST, na sken prvej strany "Šachovej rozprávky" PRVÁ STRANA.

Ján Murín

 

 

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...