Bratislavsky sachovy zvaz

Začnite leto šachmi v Bratislave

Dvadsiatydeviaty ročník šachového turnaja Open Doprastav sa začne koncom júna. Hrať sa bude ako po minulé roky v priestoroch spojenej školy Gymnázia Jura Hronca so začiatkom v deň vysvedčení, 28.6.2013 o 16:00.


Veľmi dobrý turnaj na rozohratie sa, pred letnými turnajmi, hlavne hneď v nadväznosti na Majstrovstvá Slovenska v Banskej Štiavnici pre mladých hráčov a pre pracujúcich sú prispôsobené kolá, aby stihli prísť po práci na partiu šachu.

Na hráčov ktorí sa umiestnia na prvých priečkach, bude čakať okrem finančných cien pekný pohár a diplom. Na turnaji samozrejme nebude chýbať občerstvenie v podobe bufetu a skúsení rozhodcovia.

Neváhajte, a pošlite prihlášku do 15.6.2013 a ušetrite 5€. Podrobnosti o turnaji ale aj svoje otázky môžete zanechať TU.

Propozície

Štartovná listina (iba záväzne poslané prihlášky)

Oficiálna stránka turnaja

Prihlásiť sa môžete mailom na doprastav@skdps.com alebo telefonicky na 0903 793 013.

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...