Bratislavsky sachovy zvaz

Historická tabuľka víťazov Majstrovstiev Bratislavy jednotlivcov v šachu


Ročník Majster Bratislavského Kraja Šachový oddiel, klub Link
2016 Jozef Franzen ŠK Slovan Bratislava Open Slovan 2016
2015 Milan Pacher ŠK Slovan Bratislava IPCA World Individual Chess Championship 2015 Group B
2014 Ján Smoleň ŠK Strelec DNV M BA 2014
2013 Pavel Čertek ŠK Slovan Bratislava 2. miesto na OPEN Slovan 2013
2012 Dušan Schwarz ŠK Doprastav Bratislava M BA 2012
2011 Dušan Schwarz ŠK Doprastav Bratislava M BA 2011
2010 Miroslav Kleman * ŠK Doprastav Bratislava M BA 2010
2009 FM Milan Pacher ŠK Slovan Bratislava M BA 2009
2008 Pavol Federič ŠK Modra M BA 2008
2007 Milan Pacher ŠK Slovan Bratislava M BA 2007
2006 Martin Jánoš ŠK Tatran Bratislava M BA 2006
2005 Milan Pacher* (Miloš Kebis) ŠK Slovan Bratislava(ŠK Krasňany) M BA 2005
2004 Ján Smoleň (Andrej Královič)    
2003 Ján Smoleň    
2002 Martin Bezúch    
2001 Ivan Novák    
2000 Ivan Novák    
1999 Erik Oprea, Miloš Kebis, Igor Procháczka    
1998 Martin Mynář a Dušan Schwarz    
1997 Stanislav Vlček    
1996 Ivan Novák    
1995 Andrej Komora ŠK Slovan Bratislava M BA 1995
1994 Ivan Novák Tatran Hydrostav Bratislava M BA 1994
1993 Maximo Lugo Sanchez    
1992 Ján Duraj    
1991 Michal Ač    
1990 Karol Bíro ŠK Dunaj M BA 1990
1989 Marek Kolčák a Michal Ač    
1988 Peter Petrán a Pavel Čertek    
1987 Pavel Čertek    
1986 Peter Petrán a Róbert Tibenský    
1985 Michal Ač    
1984 Karol Bíro    
1983 Peter Petrán, Róbert Tibenský, Pavel Čertek    
1982 Igor Štohl    
1981 Boris Djubek a Karol Rückschloss    
1980 Jozef Franzen a Peter Petrán    
1979 Róbert Tibenský a Karol Petrík    
1978 Jozef Franzen    
1977 Štefan Ďuriga    
1976 Oldřich Štefan    
1975 Igor Prívara    
1974 Karol Petrík    
1973 František Jablonický    
1971 Karol Rückschloss    
1970 Igor Prívara, Jozef Franzen, Ladislav Lutter    
1969 Vladimír Cibulka    
1968 Štefan Gross    
1967 Igor Prívara    
1966 Július Kozma    
1965 Ján Kotlárik    
1964 Oldřich Štefan    
1963 Mirza Bajcura    
1961 Anton Hajduk, Oldřich Štefan, Edmund Kozma    
1960 Gabriel Delmár    
1959 Mirza Bajcura a Viliam Jóna    
1958 Mirza Bajcura    
1957 Gabriel Delmár    
1956 Ladislav Duhan    
1952 Imrich Ivančo    
1951 Július Kozma    
1949 Ján Šefc    
1948 Ľudovít Potúček Klub Poštári, predchodca Spoje Bratislava M BA 1948
1947 Juraj Hukel    
1946 Maximilián Ujtelky, Gabriel Delmár, Milan Mikuláš    
1944 Ľudovít Potúček    
1943 Ľudovít Potúček    
1942 Ľudovít Potúček    
1941 Maximilián Ujtelky    
1940 Ľudovít Potúček    
1939 Ctirad Pacák    
1938 Štefan Fazekaš a Karel Hucl    
1937 Alexander Cohn    
1936 Štefan Fazekaš    
1935 Štefan Fazekaš    
1934 Vladimír Roháček    
1933 Ján Gavlík    
1932 Max Walter    
1931 Dezider May    
1930 Dezider May    
1929 Dezider May    
1928 Pavol Gomboš    
1927 Dezider May    
1926 Dezider May    
1925 Max Walter    
1924 Max Walter    
1923 Ernest Smogrovics    
1922 Dezider May    
1919 Max Walter    

V zátvorke sú uvedení víťazi Pohára BŠZ.

* Najlepšie umiestnený hráč turnaja z oddielov Bratislavského kraja

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...